Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi (w tym dla osób z autyzmem) - świadczeniobiorców gminnego ośrodka pomocy społecznej w Boniewie w 2026 roku

Zamawiający Gmina Boniewo (Boniewo, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi (w tym dla osób z…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BoniewoBoniewo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 30 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~5,5 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Przedmiotem zamówienia są specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z autyzmem, będących świadczeniobiorcami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Boniewie w 2026 roku.

  • 2

    Wartość umowy dla części nr 1 wzrosła z 3920 zł do 9800 zł.

  • 3

    Wartość umowy dla części nr 2 wzrosła z 48000 zł do 54400 zł.

  • 4

    Wartość umowy dla części nr 3 wzrosła z 46250 zł do 51800 zł.

  • 5

    Wartość umowy dla części nr 4 wzrosła z 3920 zł do 11760 zł.

  • 6

    Ogłoszenie dotyczy zmiany wartości umów dla poszczególnych części zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA BONIEWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866809

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 3

1.4.2.)Miejscowość

Boniewo

1.4.3.)Kod pocztowy

87-851

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.7.)Numer telefonu

54 2840181

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ug.boniewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/boniewo/proceedings

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00177145

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-30

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00176865

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 1) Przed zmianą

3920 Po zmianie: 9800,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 2) Przed zmianą

48000 Po zmianie: 54400,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 3) Przed zmianą

46250 Po zmianie: 51800,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 4) Przed zmianą

3920 Po zmianie: 11760,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 5) Przed zmianą

7200 Po zmianie: 9600,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 6) Przed zmianą

32000 Po zmianie: 35200,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 7) Przed zmianą

19200,00 Po zmianie: 21600,00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85320000-8Usługi społeczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Boniewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Boniewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85320000-8 (Usługi społeczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.