Całodobowe utrzymanie jezdni, chodników i parkingów w strefie śródmiejskiej w mieście Chojnice
Zamawiający Gmina Miejska Chojnice (Chojnice, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Całodobowe utrzymanie jezdni, chodników i parkingów w strefie śródmiejskiej w mieście…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 062 796 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=869, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Zamiar zawarcia umowy
03 marca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 marca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 marca 2026
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Socjalna TUR (Chojnice).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 336 000,00 zł.
- 3
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest całodobowe utrzymanie czystości jezdni, chodników i parkingów w strefie śródmiejskiej Chojnic, obejmujące zamiatanie, zbieranie śmieci, opróżnianie koszy, usuwanie chwastów oraz w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miejska Chojnice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092351245 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stary Rynek, 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Chojnice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL637 - Chojnicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@miastochojnice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.miastochojnice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-032166ac-5d7d-4289-abfa-528756221250 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00176369 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00128396 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Całodobowe utrzymanie jezdni, chodników i parkingów w strefie śródmiejskiej w mieście Chojnice |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie wskazanych poniżej usług związanych z całodobowym utrzymaniem chodników, jezdni i parkingów w strefie śródmiejskiej, której granice określono zgodnie z mapą (załącznik nr 1 do wzoru umowy). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-03-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Spółdzielnia Socjalna TUR |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5552123447 |
| 4.3.3.) | Ulica | Parkowa 1 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chojnice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 89-600 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 336000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00153602/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 336000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.