Remont Dróg Powiatowych w Gminie Szudziałowo i Sokółka zniszczonych wskutek kryzysu na granicy
Zamawiający Powiat Sokólski (Sokółka, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont Dróg Powiatowych w Gminie Szudziałowo i Sokółka zniszczonych wskutek kryzysu na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 316 211 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
16 wpisów- Wykonanie umowy
03 czerwca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 marca 2026
- Wykonanie umowy
27 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT SOKÓLSKI |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ZARZĄD POWIATU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 050658628 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sokółka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 16-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL841 - Białostocki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starostwo@sokolka-powiat.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sokolka-powiat.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-13e49133-8dd9-11ee-9fb5-3edbb70f45bd |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00175610 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 00691520-2023 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont Dróg Powiatowych w Gminie Szudziałowo i Sokółka zniszczonych wskutek kryzysu na granicy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zamówienie obejmuje: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg 45233140-2 - Roboty drogowe 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 71355000-1 - Usługi pomiarowe 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-12-15 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 23 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Strabag Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5210421928 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Pruszków |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 5680377,92 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 76190-2024 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 3 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Inspektor Nadzoru Inwetorskiego |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Inspektorem Nadzoru jest Anna Maria Werner |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Podwykonawstwo |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Podwykonawstwo w branzy robót teletechnicznych - 2A Tel;etechnika Sp. z o.o. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 3 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Podwykonawstwo |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Podwykonawstwo w branzy robót ziemnych - Romuald Błahuszewski |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 5680377,92 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.