ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa ulicy Grabowej

Zamawiający Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu (Zamość, Lubelskie) prowadził postępowanie „Przebudowa ulicy Grabowej”. Termin składania ofert minął 14 kwietnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Grodzkich w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 27 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres oferowanej gwarancji jakości robót budowlanych20%Doświadczenie kierownika robót20%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Grabowej poprzez wymianę nawierzchni z płytek betonowych na kostkę brukową betonową na jezdni o szerokości 5 m. Prace obejmują branżę inżynieryjną drogową.

    Źródło: SWZ
  • 2

    ZakresWykonawca musi wykazać się wykonaniem w ciągu ostatnich 3 lat co najmniej 2 robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie ulicy/drogi/chodnika o nawierzchni z kostki brukowej betonowej o wartości co najmniej 100 000,00 zł brutto każda.

    Źródło: Załacznik Nr 4-wykaz robót
  • 3

    TerminTermin realizacji zamówienia wynosi 45 dni od dnia przekazania terenu budowy, które nastąpi w ciągu 10 dni od daty zawarcia umowy.

    Źródło: Projekt umowy
  • 4

    WarunkiWykonawca musi zapewnić kierownika robót w branży drogowej oraz dysponować osobami z uprawnieniami do wykonywania niektórych czynności związanych z ruchem drogowym.

    Źródło: Projekt umowy
  • 5

    RyzykoMinimalny okres gwarancji na wykonane roboty wynosi 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru robót.

    Źródło: SWZ
  • 6

    ZakresOferent musi złożyć oświadczenia dotyczące braku podstaw do wykluczenia z postępowania (art. 108 ust. 1 pkt 1-6 PZP i art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu agresji na Ukrainę) oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.

    Źródło: Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust 1
  • 7

    ZakresSzczegółowe informacje o postępowaniu, w tym Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ), dostępne są na stronie internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab661d21-a594-445f-91ec-6c2560650807.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail