Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 020 900 zł
Umowa zawarta
26 marca 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 020 900 zł – 1 785 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana instalacji elektrycznej w budynku garażowym oraz na III piętrze budynku biurowego Częstochowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie wraz z remontem pomieszczeń

Zamawiający Częstochowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana instalacji elektrycznej w budynku garażowym oraz na III piętrze budynku biurowego…”, wybierając ofertę wykonawcy RS Group Sławomir Rek. Wartość umowy: 1 020 900 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
1 020 900 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lutego 2026

    Termin ofert: 5 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 marca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RS Group Sławomir Rek (Mykanów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 020 900,00 zł (umowę zawarto 26 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 020 900,00 zł do 1 785 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

  • 5

    Zamówienie jest ujęte w planie postępowań Zamawiającego pod pozycją: 1.1.1 Wymiana instalacji elektrycznej w budynku garażowym oraz na III piętrze budynku biurowego Częstochowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie wraz z remontem pomieszczeń.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CZĘSTOCHOWSKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W CZĘSTOCHOWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Częstochowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241794140

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Śląska 23

1.5.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.5.3.)Kod pocztowy

42-200

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@czbgitr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-slaskie.pl/bgtrczes

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15432786-4567-46ec-94b6-dd3ea5efd070

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań samorządu województwa w zakresie geodezji, kartografii i gospodarki nieruchomościami oraz wykonywanie zadań na rzecz rolnictwa dotyczących geodezji urządzeniowo-rolnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana instalacji elektrycznej w budynku garażowym oraz na III piętrze budynku biurowego Częstochowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie wraz z remontem pomieszczeń

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-15432786-4567-46ec-94b6-dd3ea5efd070

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00174224

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037026/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wymiana instalacji elektrycznej w budynku garażowym oraz na III piętrze budynku biurowego Częstochowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie wraz z remontem pomieszczeń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00102358

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CzBG.AG.25.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji elektrycznej w budynku garażowym oraz na III piętrze budynku biurowego Częstochowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie wraz z remontem pomieszczeń

4.5.3.)Główny kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1020900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1785000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1020900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RS Group Sławomir Rek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5731054622

7.3.3)Ulica

Klonowa 66, Antoniów

7.3.4)Miejscowość

Mykanów

7.3.5)Kod pocztowy

42-233

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1020900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
369 301 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
102 500 zł927 633 zł
Rozstęp międzykwartylowy
825 133 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
102 500 zł
Mediana
369 301 zł
Górny kwartyl
927 633 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Częstochowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Częstochowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 020 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RS Group Sławomir Rek (Mykanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.