Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych gminy Konstantynów Łódzki w sezonie zimowym 2026

Zamawiający Gmina Konstantynów Łódzki (Konstantynów Łódzki, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy G&P Team Sp. z o. o. (Łódź).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 284 148,00 zł.

  • 3

    ZakresSzczegółowy zakres prac oraz sposób realizacji usług został opisany w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) i Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Konstantynów Łódzki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057690

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zgierska 2

1.4.2.)Miejscowość

Konstantynów Łódzki

1.4.3.)Kod pocztowy

95-050

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@konstantynow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-konstantynow-lodzki

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e8105fa-144f-4d49-b987-770f2ce55bb0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00174223

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00024804

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych gminy Konstantynów Łódzki w sezonie zimowym 2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na całodobowym zimowym utrzymaniu dróg gminnych i powiatowych na terenie gminy Konstantynów Łódzki w sezonie zimowym 2026.
2. Szczegółowy zakres prac i sposób realizacji usług objętych zamówieniem został zawarty w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz Formularzu cenowym, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-04-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

G&P Team Sp. z o. o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

MPM Team Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7262650671

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

284148 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00092241/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

283608,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Konstantynów Łódzki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konstantynów Łódzki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.