ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont budynku nr 92 w kompleksie wojskowym Mosty.

Zamawiający 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Remont budynku nr 92 w kompleksie wojskowym Mosty”. Termin składania ofert minął 20 kwietnia 2026, 08:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 15 Wojskowy Oddział GospodarczySzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 26 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
20 kwietnia 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin realizacji10%Okres udzielonej gwarancji10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 92 w kompleksie wojskowym Mosty.

  • 2

    ZakresZamawiający: 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Szczecinie.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail