Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku w sezonie zimowym 2025-2026.
Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Słupsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg do Przedsiębiorstwa Gospodarki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=569, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 sierpnia 2025
Termin ofert: 5 września 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 września 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 marca 2026
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy Olan Południe spółka z o.o. (Dąbrowa Tarnowska).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 354 240,00 zł.
- 3
ZakresWymagany kod CPV to 34927100-2 (sól drogowa) oraz 60000000-8 (usługi transportowe). Należy uwzględnić koszty transportu w ofercie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 770530530 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Szczecińska 112 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Słupsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 76-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL636 - Słupski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 59843 40 22 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetarg@pgkslupsk.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.pgkslupsk.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2b7e8182-25f6-4b5f-9a2c-3d67b2606bef |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00170308 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00392635 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku w sezonie zimowym 2025-2026. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej spółka z o.o. w Słupsku w sezonie zimowym 2025-2026 w ilości 1.500 Mg. Z powodu trudności przewidzenia warunków atmosferycznych w okresie sezonu zimowego, Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ostatecznej wielkości zamawianej soli. Zamawiający zastrzega sobie prawo do minimalnej realizacji zamówienia w granicach 70%. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34927100-2 - Sól drogowa |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-09-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Olan Południe spółka z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 8711755091 |
| 4.3.3.) | Ulica | Szkolna nr 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Dąbrowa Tarnowska |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 354240,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00445439/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 354240 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →