Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie oraz Szkoły Podstawowej w Nowym Kurowie

Zamawiający Gmina Stare Kurowo (Stare Kurowo, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie oraz…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Stare KurowoStare Kurowo, Lubuskieopublikowano 23 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 142 099 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych do dwóch szkół: w Starym i Nowym Kurowie.

  • 2

    Pierwsza część zamówienia dotyczy dostawy i montażu pomocy dydaktycznych, natomiast druga, dostawy i montażu mebli szkolnych. Szczegółowy zakres znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stare Kurowo

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966786

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Daszyńskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Stare Kurowo

1.4.3.)Kod pocztowy

66-540

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.7.)Numer telefonu

957615052

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@starekurowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wrota.lubuskie.pl/ugstarekurowo/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00167535

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00164589

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli wg. zestawienia i opisu zawartym w załączniki nr 5 do SWZ Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż pomocy dydaktycznych wg. zestawienia i opisu zawartym w załączniki nr 5 do SWZ

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.6.Główny kod CPV (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

Meble szkolne Po zmianie: Pomoce dydaktyczne

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych wg. zestawienia i opisu w załączniki nr 5 do SWZ Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli wg. zestawienia i opisu w załączniki nr 5 do SWZ

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.6.Główny kod CPV (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Pomoce dydaktyczne Po zmianie: Meble szkolne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39160000-1Meble szkolne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
142 099 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
129 721 zł292 786 zł
Rozstęp międzykwartylowy
163 065 zł
Źródło próbki
CPV 39160000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
129 721 zł
Mediana
142 099 zł
Górny kwartyl
292 786 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stare Kurowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stare Kurowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39160000-1 (Meble szkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.