Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa boiska o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej na terenie Szkoły Podstawowej w Czarnej

Zamawiający Gmina Wołomin (Wołomin, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa boiska o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WołominWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 20 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wołomin

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269640

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ogrodowa 4

1.4.2.)Miejscowość

Wołomin

1.4.3.)Kod pocztowy

05-200

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wolomin.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wolomin.org

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00164656

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-20

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00153988

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

W zakresie przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona roboty budowlane polegające na przebudowie boiska o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej na terenie Szkoły Podstawowej w Czarnej, w ramach zadania pn. „Przebudowa boiska o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej w Czarnej w Gminie Wołomin”. 1. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca w szczególności wykona roboty budowlane polegające na: 1) robotach przygotowawczych i rozbiórkowych, 2) frezowaniu nawierzchni bitumicznej, 3) montażu obrzeży betonowych na ławie cementowo – piaskowej, 4) wykonaniu płyty betonowej z betonu C30/37 z zbrojeniem rozproszonym, 5) wykonaniu nawierzchni poliuretanowej, 6) montażu wyposażenia boiska, tj.: bramki do piłki nożnej, słupki do piłki siatkowej, siatki, słupki do piłki koszykowej, tablice do piłki koszykowej, obręcze z siatką łańcuchową, tuleje do mocowania słupków i bramek, 7) montażu piłkochwytów, 8) niezbędne próby techniczne zamontowanych urządzeń, 9) rozliczy się z Zamawiającym z materiałów pochodzących z demontażu i rozbiórki, 10) uporządkuje teren po robotach, odpady i urobek zagospodaruje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, 11) przekaże Zamawiającemu dokumenty potwierdzające przekazanie i utylizację odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami, 12) drewno pochodzące z wycinki jest własnością Zamawiającego. Wykonawca przekaże protokolarnie drewno Zamawiającemu i złoży je w wskazanym miejscu. Przy wycince drzew i gospodarowaniu drewnem pozyskanym z wycinki, Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania zapisów Zarządzenia nr 214/2018 Burmistrza Wołomina (treść zarządzenia do wglądu na stronie Urzędu Miejskiego w Wołominie: https://wolomin.bip.net.pl/?a=15066), 13) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w umowie na warunkach określonych w §18 umowy. Po zmianie: „1. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca w szczególności wykona roboty budowlane polegające na: 1) robotach przygotowawczych i rozbiórkowych, 2) usunięcie istniejącej nawierzchni asfaltowej wraz z korytowaniem pod wykonanie warstw podbudowy, 3) montażu obrzeży betonowych na ławie cementowo – piaskowej, 4) wykonaniu podbudowy przepuszczalnej z kruszywa, 5) wykonaniu nawierzchni poliuretanowej, 6) montażu wyposażenia, tj.: bramki do piłki nożnej, słupki do piłki siatkowej, siatki, słupki do piłki koszykowej, tablice do piłki koszykowej, obręcze z siatką łańcuchową, tuleje do mocowania słupków i bramek, piłkochwyty, stojaki na rowery. 7) niezbędne próby techniczne zamontowanych urządzeń, 8) rozliczy się z Zamawiającym z materiałów pochodzących z demontażu i rozbiórki, 9) uporządkuje teren po robotach, odpady i urobek zagospodaruje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, 10) przekaże Zamawiającemu dokumenty potwierdzające przekazanie i utylizację odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami, 11) drewno pochodzące z wycinki jest własnością Zamawiającego. Wykonawca przekaże protokolarnie drewno Zamawiającemu i złoży je w wskazanym miejscu. Przy wycince drzew i gospodarowaniu drewnem pozyskanym z wycinki, Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania zapisów Zarządzenia nr 214/2018 Burmistrza Wołomina (treść zarządzenia do wglądu na stronie Urzędu Miejskiego w Wołominie: https://wolomin.bip.net.pl/?a=15066), 12) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w umowie na warunkach określonych w §18 umowy.”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45236119-7Naprawa boisk sportowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wołomin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wołomin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.