Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi pomiaru, wykonania i montaży opończy (plandeki) do sprzętu powszechnego użytku dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Zegrze w 2025

Zamawiający 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zegrze, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi pomiaru, wykonania i montaży opończy (plandeki) do sprzętu powszechnego użytku dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Alltrans Jacek Komendarczyk (Jabłonna).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 146 000 zł.

  • 3

    ZakresZamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy po ogłoszeniu w BZP (nr 2025/BZP 00395255).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142917040

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Juzistek 2

1.4.2.)Miejscowość

Zegrze

1.4.3.)Kod pocztowy

05-131

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.8.)Numer faksu

jw4809.zp@ron.mil.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jw4809.zp@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.26wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9ede11e-c403-43cc-b4cd-efa279ad2608

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00163926

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00395255

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi pomiaru, wykonania i montaży opończy (plandeki) do sprzętu powszechnego użytku dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Zegrze w 2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi pomiaru, wykonania i montażu opończy (plandeki) do sprzętu powszechnego użytku dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Zegrze w 2025

3.9.)Główny kod CPV

98390000-3 - Inne usługi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Alltrans Jacek Komendarczyk

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Alltrans Andrzej Komendarczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

014901726

4.3.4.)Miejscowość

Jabłonna

4.3.5.)Kod pocztowy

05-110

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

146000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00434477/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

93270,90 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zegrze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98390000-3 (Inne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.