Dostawa materiałów edukacyjnych, pomocy dydaktycznych, sprzętu oraz oprogramowania dla szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Świętochłowice
Zamawiający Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach (Świętochłowice, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa materiałów edukacyjnych, pomocy dydaktycznych, sprzętu oraz oprogramowania dla…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=749, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
06 marca 2026
Termin ofert: 30 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
19 marca 2026
- Zmiana ogłoszenia
23 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
25 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
08 lipca 2026
10 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 361677929 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Bytomska 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Świętochłowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@mzo.swietochlowice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mzo.swietochlowice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00162024 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-19 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00143972 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-20 10:00 Po zmianie: 2026-03-24 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-20 10:05 Po zmianie: 2026-03-24 10:05 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-18 Po zmianie: 2026-04-22 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.