Wynik częściowy: umowy w 1 z 6 części, 5 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
29 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Justyna Mańka· warszawa
    Wartość umowy
    29 000 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług wykonywanych przez terapeutę środowiskowego” w ramach projektu pn. „Skuteczna diagnoza i indywidualna terapia w środowisku domowym szansą dla dzieci z autyzmem - edycja II”

Zamawiający Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Spółka z o.o. (Wiązowna, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług wykonywanych przez terapeutę środowiskowego” w ramach projektu pn.…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 29 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
29 000 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 marca 2026

    Termin ofert: 17 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 1 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 29 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło zamówienia współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu o nazwie „Skuteczna diagnoza i indywidualna terapia w środowisku domowym szansą dla dzieci z autyzmem - edycja II”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail