Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
83 700 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi cateringowej na potrzeby organizacji 2 (dwa) dni szkolenia tj.: szkolenie dla profilaktyków CBZC, zwane dalej „CBZC1” lub „Szkoleniem 1”, które odbędzie się w Poznaniu, adres: ul. Taborowa 22,
    Wartość umowy
    39 800 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi cateringowej na potrzeby organizacji 2 (dwa) dni szkolenia tj.: szkolenie dla profilaktyków CBZC, zwane dalej „CBZC2” lub „Szkoleniem 2”, które odbędzie się w Łodzi, adres: ul. Pienista 71, 94-
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 900 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie usług cateringowych na potrzeby organizacji szkoleń i konferencji

Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zapewnienie usług cateringowych na potrzeby organizacji szkoleń i konferencji”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 83 700 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
83 700 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 stycznia 2026

    Termin ofert: 9 lutego 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    16 marca 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Partner 4 You Karol Graniszewski (część 1); Młody Byron, Patryk Dziczek (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 83 700,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło zamówienia podzielonego na części, z których każda stanowiła odrębny przedmiot postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010464542

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kolska 12

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-045

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@nask.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.nask.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nask.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


telekomunikacja / IT

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie usług cateringowych na potrzeby organizacji szkoleń i konferencji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5021549-252d-4fd6-83b2-92c250db450f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00157181

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest przewidziane do współfinansowania z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Komisji Europejskiej „Cyfrowa Europa” (ang. „Digital Europe Programme”).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00085951

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZWiDIT.2611.1.2026.25.KZW[PSIC2025-2028;KSC2026]

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

74033,05 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi cateringowej na potrzeby organizacji 2 (dwa) dni szkolenia tj.: szkolenie dla profilaktyków CBZC, zwane dalej „CBZC1” lub „Szkoleniem 1”, które odbędzie się w Poznaniu, adres: ul. Taborowa 22, 60-790 Poznań w dniach: 4-5 marca 2026 r., w godzinach: 11:00 – 16:00

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

19775 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi cateringowej na potrzeby organizacji 2 (dwa) dni szkolenia tj.: szkolenie dla profilaktyków CBZC, zwane dalej „CBZC2” lub „Szkoleniem 2”, które odbędzie się w Łodzi, adres: ul. Pienista 71, 94-109 Łódź, w dniach: 13 – 14 maja 2026 r., w godzinach: 11:00 – 16:00

4.5.3.)Główny kod CPV

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

20916,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi cateringowej na potrzeby organizacji 2 (dwa) dni wydarzenia obejmującego : Konferencję pt.: „Szanse, wyzwania, zagrożenia – wprowadzenie do problematyki bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online”, zwanej dalej „Konferencją” oraz spotkanie CyberBaza, zwanej dalej „CyberBaza” łącznie zwane: ,,Wydarzenia’. Wydarzenia odbędzie się w Gdańsku, adres: al. gen. Józefa Hallera 14, 80-401 Gdańsk, w dniach: 25 (Konferencja) – 26 (Spotkanie CyberBazy) marca 2026 r., w godzinach: 10:00 – 16:00

4.5.3.)Główny kod CPV

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

33341,38 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Partner 4 You Karol Graniszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8222096329

7.3.4)Miejscowość

Sulejówek

7.3.5)Kod pocztowy

05-071

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-04 do 2026-05-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39800 PLN

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Młody Byron, Patryk Dziczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7431841191

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-25 do 2026-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 83 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Partner 4 You Karol Graniszewski (Sulejówek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.