Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
30 355 zł
Umowa zawarta
12 marca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 29 552 zł – 31 771 zł
Wybrano ofertę droższą o 2,7% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy opon letnich do pojazdów należących do SP ZOZ WSPR w Białymstoku

Zamawiający SP ZOZ WSPR w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy opon letnich do pojazdów należących do SP ZOZ WSPR w Białymstoku”, wybierając ofertę wykonawcy Inter Cars S.A. Wartość umowy: 30 355 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: SP ZOZ WSPR w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 16 marca 2026
Wartość umowy
30 355 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Inter Cars S.A. (Swobodnia).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 30 355,15 zł (umowę zawarto 12 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 29 551,98 zł do 31 770,90 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Postępowanie podzielono na części, z których co najmniej jedna została rozstrzygnięta w tym ogłoszeniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SP ZOZ WSPR w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050622576

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poleska 89

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-874

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wspr.bialystok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pogotowie.bialystok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48664ab4-0a6a-42c2-a81c-75cee7bcbf2a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy opon letnich do pojazdów należących do SP ZOZ WSPR w Białymstoku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-48664ab4-0a6a-42c2-a81c-75cee7bcbf2a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00156604

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00615889/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa opon letnich oraz opon do motocykla

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00124323

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EOP.332.10.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

27073,17 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy opon letnich do pojazdów należących do SP ZOZ WSPR w Białymstoku marek Mercedes, Renault, Fiat. Szczegółową charakterystykę towarów będących przedmiotem zamówienia oraz wymagane ilości określają „Formularze asortymentowo – cenowe” stanowiące odpowiednio załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34351100-3 - Opony do pojazdów silnikowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29551,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31770,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30355,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inter Cars S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181452946

7.3.3)Ulica

Swobodnia 35

7.3.4)Miejscowość

Swobodnia

7.3.5)Kod pocztowy

05-180

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30355,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34350000-5Opony do pracy w lekkich i ciężkich…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SP ZOZ WSPR w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 30 355 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34350000-5 (Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Inter Cars S.A. (Swobodnia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.