Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa pomieszczenia kotłowni w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej etap II

Zamawiający Powiat Suski (Sucha Beskidzka, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa pomieszczenia kotłowni w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat SuskiSucha Beskidzka, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 16 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Zamawiający dopuszcza łączenie uprawnień, co oznacza, że wykonawca może dysponować osobami posiadającymi uprawnienia w kilku zakresach.

  • 2

    ZmianaZmiana dotyczy także warunku dotyczącego osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia. Wymagane jest posiadanie kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • 3

    Przedmiot zamówienia: Przebudowa pomieszczenia kotłowni w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej etap II.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Suski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181675

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościelna 5 b

1.4.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.4.3.)Kod pocztowy

34-200

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.7.)Numer telefonu

338757800

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatsuski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00156208

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-16

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00143394

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

a) w zakresie posiadanego doświadczenia: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie), wykonał należycie co najmniej jedną robotę/y budowlaną/e polegającą/e na budowie, nadbudowie, rozbudowie lub przebudowie budynku na kwotę min. 500 tyś. zł brutto w ramach jednego zlecenia/umowy b) w zakresie osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje: personelem kierowniczym, odpowiedzialnym za należyte wykonanie zamówienia tj. co najmniej: - jedną osobą na stanowisko kierownika budowy posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz - jedna osobą na stanowisko kierownika robót w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz - jedną osobą na stanowisko kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. (Zamawiający dopuszcza łączenie uprawnień tj. Wykonawca może dysponować osobą/ ami które posiadają uprawnienia w obu/ wszystkich zakresach ) pozostałe informacje w swz Po zmianie: a) w zakresie posiadanego doświadczenia: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie), wykonał należycie co najmniej jedną robotę/y budowlaną/e polegającą/e na budowie, nadbudowie, rozbudowie lub przebudowie budynku na kwotę min. 500 tyś. zł brutto w ramach jednego zlecenia/umowy b) w zakresie osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia: Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje: personelem kierowniczym, odpowiedzialnym za należyte wykonanie zamówienia tj. co najmniej: - jedną osobą na stanowisko kierownika budowy posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz - jedna osobą na stanowisko kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz - jedną osobą na stanowisko kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. (Zamawiający dopuszcza łączenie uprawnień tj. Wykonawca może dysponować osobą/ ami które posiadają uprawnienia w obu/ wszystkich zakresach ) pozostałe informacje w swz

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-25 11:00 Po zmianie: 2026-03-27 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-25 12:00 Po zmianie: 2026-03-27 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-22 Po zmianie: 2026-04-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45214200-2Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Suski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214200-2 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.