Sukcesywna dostawa drobnego jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego
Zamawiający Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa drobnego jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 302 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
25 wpisów- Ogłoszenie
09 grudnia 2024
Termin ofert: 7 stycznia 2025 08:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 marca 2025
2 oferty16 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
13 marca 2026
- Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 marca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001100382 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powstańców 31 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Katowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 40-038 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (032) 255 22 26 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@zwps.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zwps.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2b4c802e-028c-4ca8-97e8-a9f7bee2f48e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00154587 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-13 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00641787 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa drobnego jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Lignina |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33141110-4 - Opatrunki |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-02-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CITONET Śląski Spółka z o.o. |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Spółka Akcyjna |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP:625-245-50-22 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wojkowicka 35 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Czeladź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 41-250 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 20268,14 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00154110/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-02-04 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7984,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.