Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
284 580 zł
Umowa zawarta
11 marca 2026
Okres realizacji
od 1 kwietnia 2026 do 31 marca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa akcesoriów do lasera holmowego i litotryptora endourologicznego niezbędnych do wykonania zabiegów usuwania kamicy układu moczowego.

Zamawiający Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Im.dr.józefa Psarskiego w Ostrołęce (Ostrołęka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa akcesoriów do lasera holmowego i litotryptora endourologicznego niezbędnych do…”, wybierając ofertę wykonawcy Meden Inmed Sp. z o.o. Wartość umowy: 284 580 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
284 580 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lutego 2026

    Termin ofert: 25 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Meden Inmed Sp. z o.o. (Koszalin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 284 580,00 zł (umowę zawarto 11 marca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 kwietnia 2026 r. do 31 marca 2027 r..

  • 4

    Zamówienie dotyczy dostawy akcesoriów medycznych do lasera holmowego i litotryptora endourologicznego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304616

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Jana Pawła II 120A

1.5.2.)Miejscowość

Ostrołęka

1.5.3.)Kod pocztowy

07-410

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

29 265 21 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publ@szpital.ostroleka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpital.ostroleka.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital-ostroleka.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa akcesoriów do lasera holmowego i litotryptora endourologicznego niezbędnych do wykonania zabiegów usuwania kamicy układu moczowego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae2a0788-c4b3-41d1-acc5-f59f74d75ec4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153110

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00060863/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Dostawa akcesoriów do lasera holmowego i litotryptora endourologicznego niezbędnych do wykonywania zabiegów usuwania kamicy układu moczowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00113489

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MSS-DN-ZPP-26-5/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

265695,79 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do lasera holmowego i litotryptora endourologicznego niezbędnych do wykonania zabiegów usuwania kamicy układu moczowego w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy- formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33169100-3 - Lasery chirurgiczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

284580,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

284580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

284580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Meden Inmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6692255563

7.3.3)Ulica

Wenedów 2

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.5)Kod pocztowy

75-847

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

284580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-04-01 do 2027-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33169100-3Lasery chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Im.dr.józefa Psarskiego w Ostrołęce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrołęka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 284 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33169100-3 (Lasery chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Meden Inmed Sp. z o.o. (Koszalin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.