Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Organizacja i realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej przy współpracy z pracodawcami”

Zamawiający Powiat Dąbrowski (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja i realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej przy współpracy z pracodawcami”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat DąbrowskiDąbrowa Tarnowska, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 10 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 332 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Dąbrowski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660418

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Berka Joselewicza 5

1.4.2.)Miejscowość

Dąbrowa Tarnowska

1.4.3.)Kod pocztowy

33-200

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

146422431

1.4.8.)Numer faksu

14642229

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiatdabrowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatdabrowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4c1d1fdf-9c5e-4c0f-8b9c-a300845f1f2e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00148147

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00103557

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.11 Wsparcie kształcenia zawodowego, Typ projektu A Podniesienie jakości kształcenia zawodowego.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Organizacja i realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej przy współpracy z pracodawcami”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wizyty studyjnej w warsztatach w Fablab Małopolska dla uczniów technikum mechanicznego oraz informatyczno-teleinformatycznego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie
2. Zestawienie wymagań dotyczących wizyty studyjnej zawarte są w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Pozostałe zapisy dotyczące organizacji i wymagań zamawiającego dotyczące wyjazdu zostały opisane w Dziale IV. SWZ

UWAGA !!! Zamawiający informuje, że termin wizyty studyjnej tj. 4 marzec 2026 r. jest terminem zarezerwowanym. Wykonawca ma jedynie zorganizować wjazd zgodnie z warunkami określonymi w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

63511000-4 - Organizacja wycieczek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-04

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Agencja Turystyczna Grzybowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6831285014

4.3.3.)Ulica

Strzelców Wielickich 3a

4.3.4.)Miejscowość

Wieliczka

4.3.5.)Kod pocztowy

32-020

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7498,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00137257/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

7498,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Dąbrowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Tarnowska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.