Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku świetlicy wiejskiej w Sudole
Zamawiający Gmina Jędrzejów (Jędrzejów, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku świetlicy wiejskiej w Sudole”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Jędrzejów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291009774 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 11 Listopada 33a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jędrzejów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 41 386 10 10 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@umjedrzejow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.umjedrzejow.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00147654 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-10 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00137523 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | O udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie: a) Wykonawca winien wykazać, że wykonał należycie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 2 roboty budowlane, każda o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych) brutto polegająca na budowie lub/i przebudowie lub/i remoncie wraz z dociepleniem budynku użyteczności publicznej lub budynku mieszkalnego wielorodzinnego lub budynku zamieszkania zbiorowego. Uwaga: wykazane roboty budowalne winny obejmować w każdym z dwóch budynków minimum roboty polegające na dociepleniu budynku oraz w przynajmniej w jednym budynku wymianę pokrycia dachowego oraz montaż instalacji fotowoltaicznej i stolarki okiennej. b) o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji minimum jedną osobę (która będzie pełnić funkcję kierownika budowy) posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, w zakresie umożliwiającym kierowanie robotami objętymi przedmiotem zamówienia. Po zmianie: O udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie: a) Wykonawca winien wykazać, że wykonał należycie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 2 roboty budowlane, każda o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych) brutto polegające na budowie lub/i przebudowie lub/i remoncie wraz z dociepleniem budynku użyteczności publicznej lub budynku mieszkalnego wielorodzinnego lub budynku zamieszkania zbiorowego. Uwaga: wykazane roboty budowalne winny obejmować w każdym z dwóch budynków minimum roboty polegające na dociepleniu budynku oraz w przynajmniej w jednym budynku wymianę lub wykonanie pokrycia dachowego oraz montaż instalacji fotowoltaicznej i stolarki okiennej. b) o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji minimum jedną osobę (która będzie pełnić funkcję kierownika budowy) posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, w zakresie umożliwiającym kierowanie robotami objętymi przedmiotem zamówienia. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.