Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PPHU Zakład Masarski Henryka Ośliźlok

Wartość umowy
131 450 zł
Umowa zawarta
3 lutego 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 131 450 zł – 150 967 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy mięsa i produktów wędliniarskich z wieprzowiny i wołowiny

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku (Szczyrk, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy mięsa i produktów wędliniarskich z wieprzowiny i wołowiny”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok. Wartość umowy: 131 450 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
131 450 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok (Skrzyszów), wspólnie z: PPHU Zakład Masarski Henryka Ośliźlok.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 131 449,50 zł (umowę zawarto 3 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 131 449,50 zł do 150 967,22 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Postępowanie nie zostało podzielone na części, a przedmiotem jest jednorazowy kontrakt na sukcesywne dostawy mięsa i wędlin wieprzowych oraz wołowych dla Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 14273335600050

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plażowa, 8

1.5.2.)Miejscowość

Szczyrk

1.5.3.)Kod pocztowy

43-370

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.szczyrk@cos.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.cos.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72e7b5f9-7dd0-44a4-bd37-50569f5a372e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Sport

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy mięsa i produktów wędliniarskich z wieprzowiny i wołowiny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72e7b5f9-7dd0-44a4-bd37-50569f5a372e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00146485

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00034794

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/Sz/2/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i produktów wędliniarskich z wieprzowiny i wołowiny w
asortymencie i ilościach podanych w formularzu kalkulacyjnym – załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15130000-8 - Produkty mięsne

15131130-5 - Wędliny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

131449,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

150967,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

131449,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU Zakład Masarski Henryka Ośliźlok

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 277647149

7.3.3)Ulica

Powstańców Śląskich 24

7.3.4)Miejscowość

Skrzyszów

7.3.5)Kod pocztowy

44-348

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

131449,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15110000-2Mięso
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
380 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 783 zł754 231 zł
Rozstęp międzykwartylowy
554 447 zł
Źródło próbki
CPV 15110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 783 zł
Mediana
380 000 zł
Górny kwartyl
754 231 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczyrk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 131 450 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15110000-2 (Mięso). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok (Skrzyszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.