Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
64 317 zł
Umowa zawarta
5 marca 2026
Okres realizacji
do 23 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 64 317 zł – 80 794 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach Krajowego Planu Odbudowy – zakup Licencji Veeam Data Platform Essentials

Zamawiający 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy SoftPoint sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wartość umowy: 64 317 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
64 317 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SoftPoint sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Warszwa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 64 316,70 zł (umowę zawarto 5 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 64 316,70 zł do 80 793,89 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 kwietnia 2026 r..

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail