Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
83 640 zł
Umowa zawarta
5 marca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 83 640 zł – 86 448 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Rozszerzenie okresu rękojmi na wykonane roboty budowlane30%Dodatkowe doświadczenie zawodowe KIEROWNIKA BUDOWY w specjalności elektrycznej10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

IDEA TARNÓW – ROZŚWIETLONY I EFEKTYWNY TARNÓW – Przebudowa istniejącego pasa drogowego w ramach zadania pn. „Budowa oświetlenia na ulicy Zaremby w Tarnowie”

Zamawiający Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „IDEA TARNÓW – ROZŚWIETLONY I EFEKTYWNY TARNÓW – Przebudowa istniejącego pasa drogowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy PROTAR Sp. z o.o. Wartość umowy: 83 640 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Komunikacji w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 9 marca 2026
Wartość umowy
83 640 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROTAR Sp. z o.o. (Tarnów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 83 640,00 zł (umowę zawarto 5 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 83 640,00 zł do 86 448,40 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail