Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
242 576 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Brenntag Polska Spółka z o.o.· Kędzierzyn - Koźle
    Wartość umowy
    182 126 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawie środków chemicznych wspomagających procesy oczyszczania ścieków na potrzeby gminnych oczyszczalni ścieków Stanowice i Oleśnica Mała oraz gminnych przepompowni ścieków. Zamówienie jest podzielone na częśc
    Wartość umowy
    32 465 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Grupa Węglostal sp. z o.o.· Gliwice
    Wartość umowy
    27 985 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków chemicznych wspomagających procesy oczyszczania ścieków na potrzeby gminnych oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacji sanitarnej (3 części)

Zamawiający Gmina Oława (Oława, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków chemicznych wspomagających procesy oczyszczania ścieków na potrzeby…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 242 576 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina OławaOława, Dolnośląskie (powiat Oławski →)opublikowano 5 marca 2026
Łączna wartość umów
242 576 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 stycznia 2026

    Termin ofert: 29 stycznia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    05 marca 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    części 2 odrzucono jedną ofertę z powodu niezgodności z warunkami udziału w postępowaniu (braku wymaganych referencji).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Brenntag Polska Spółka z o.o. (część 1); Brenntag Polska sp. z o.o. (część 2); Grupa Węglostal sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 242 575,68 zł.

  • 4

    Ofertypostępowaniu złożono łącznie 5 ofert od 3 różnych wykonawców (dwa podmioty złożyły oferty na więcej niż jedną część).

  • 5

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części, ale wszystkie przyznano jednemu wykonawcy: firmie AquaChem Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail