Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
540 000 zł
Umowa zawarta
23 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena20%Doświadczenie zespołu tworzącego scenariusze w ramach prowadzenia zajęć / szkoleń z LEGO l20%Realizacja zajęć popularnonaukowych dla dzieci w wieku 7 - 12 lat poprzez zajęcia autorski10%Liczba zatrudnionych lub deklarowanych do zatrudnienia osób bezrobotnych lub osób poszukuj10%Prowadzenie szkoleń dla nauczycieli w zakresie Scratch / Python20%Współpraca z publicznym systemem edukacji w ramach organizacji zajęć20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe przygotowanie 3 różnych scenariuszy realizacji zajęć pozalekcyjnych w tematyce związanej z robotyką i programowaniem

Zamawiający Politechnika Rzeszowska Im.ignacego Łukasiewicza (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe przygotowanie 3 różnych scenariuszy realizacji zajęć pozalekcyjnych w…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Wartość umowy: 540 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
540 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 540 000,00 zł (umowę zawarto 23 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

  • 5

    Postępowanie nie zostało podzielone na części, a całość przyznano jednemu wykonawcy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001749

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-029

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 8653888

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ochal@prz.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.prz.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Uczelnia Wyższa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe przygotowanie 3 różnych scenariuszy realizacji zajęć pozalekcyjnych w tematyce związanej z robotyką i programowaniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62351127-792f-4716-ac78-931d76012b23

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00140618

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00088391

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NA/P/6/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

406504,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 1 SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

540000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

540000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

540000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8133675445

7.3.3)Ulica

Akademicka

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-084

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

540000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.