Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 749 zł
Umowa zawarta
25 lutego 2026
Okres realizacji
do 18 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 18 749 zł – 46 397 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ocena techniczna40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 4 wydań czasopisma "Magura"

Zamawiający Magurski Park Narodowy (Krempna, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa 4 wydań czasopisma "Magura"”, wybierając ofertę wykonawcy Drukarnia Triada Katarzyna Michalik. Wartość umowy: 18 749 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Magurski Park NarodowyKrempna, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 5 marca 2026
Wartość umowy
18 749 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 stycznia 2026

    Termin ofert: 9 lutego 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 marca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Drukarnia Triada Katarzyna Michalik (Boguchwała), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 748,80 zł (umowę zawarto 25 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 18 748,80 zł do 46 396,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2026 r..

  • 5

    Zamówienie nie zostało podzielone na części, realizacja dotyczy dostawy 4 wydań czasopisma "Magura" w jednym postępowaniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Magurski Park Narodowy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180789309

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krempna 59

1.5.2.)Miejscowość

Krempna

1.5.3.)Kod pocztowy

38-232

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134414099

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@magurskipn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

mpn.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-924602d0-108b-41d8-af39-7fae76cedb5d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa 4 wydań czasopisma "Magura"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-924602d0-108b-41d8-af39-7fae76cedb5d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00140481

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00078171/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa 4 wydań czasopisma "Magura"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00082595

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-370-1-2/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

24933,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech kolejnych wydań czasopisma „Magura” w postaci gotowych egzemplarzy drukowanych wraz z wersją elektroniczną (PDF), obejmująca opracowanie, wykonanie, druk oraz dostarczenie publikacji do siedziby Magurskiego Parku Narodowego.
Dostawa obejmuje w szczególności:
• opracowanie projektu graficznego czasopisma zgodnie z wytycznymi Zamawiającego oraz obowiązującą identyfikacją wizualną Magurskiego Parku Narodowego,
• przygotowanie materiałów do druku i publikacji elektronicznej na podstawie materiałów przekazanych przez Zamawiającego,
• wydruk czasopisma w określonym nakładzie,
• fizyczną dostawę gotowych egzemplarzy do siedziby Magurskiego Parku Narodowego.

Magurski Park Narodowy posiada numer ISSN do niniejszej publikacji.

Projekt graficzny czterech numerów czasopisma Magura obejmuje w szczególności:
• Szata graficzna zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej Magurskiego Parku Narodowego.
• Projekt opracowany będzie na podstawie layout-u (układu kompozycyjnego publikacji) zgodnego z poprzednimi numerami, na który Zamawiający posiada autorskie prawa majątkowe na wszystkich polach eksploatacji.
• Obróbka materiałów graficznych (zdjęć, rycin, map, szkiców, rysunków itp.).
• Redakcyjne i techniczne przygotowanie do druku.
• Skład poszczególnych numerów czasopisma Magura. Nadanie surowej zawartości tekstowej cech tekstu sformatowanego oraz połączenie tekstu z grafiką, składanie stron.
• Korekta językowa tekstu.
• Przygotowanie pliku do druku i udostępnienia na stronie internetowej w wersji elektronicznej (PDF dostępny).

Parametry techniczne jednego numeru:
• zadruk 4x4 (środek i okładka)
• format A4 (210 x 297 mm)
• 20 stron (z okładką i wkładką z grą edukacyjną)
• papier środek - papier offsetowy ekologiczny lub inny pochodzący z recyklingu 90g/m2 (certyfikat potwierdzający pochodzenie papieru z recyklingu 100% będzie wydrukowany na każdym egzemplarzu czasopisma w stopce redakcyjnej)
• papier okładka - papier offsetowy ekologiczny lub inny pochodzący z recyklingu 240g/m2
• wkładką z grą edukacyjną w środku periodyku (4 strony) - papier offsetowy ekologiczny lub inny pochodzący z recyklingu 240g/m2
• oprawa - szycie zeszytowe po 2 zszywki po długim boku
• nakład jednego wydania 3000 szt. (w całości 4 wydania x 3000 szt., czyli 12 000 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

22212000-9 - Czasopisma

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18748,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46396,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18748,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Drukarnia Triada Katarzyna Michalik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170132134

7.3.3)Ulica

Kolejowa 15

7.3.4)Miejscowość

Boguchwała

7.3.5)Kod pocztowy

36-040

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18748,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22212000-9Czasopisma
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →