Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
360 095 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    171 035 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    27 272 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    161 788 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej dla Wydziału Skarbu i Wydziału Obrotu Nieruchomościami Miasta Jaworzna w 2026 roku, w podziale na 3 zadania.

Zamawiający Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej dla Wydziału Skarbu i Wydziału Obrotu…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 360 095 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w JaworznieJaworzno, Śląskieopublikowano 5 marca 2026
Łączna wartość umów
360 095 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 stycznia 2026

    Termin ofert: 27 stycznia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    05 marca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych załączników).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Stanisław Ciereszko (części 1, 2); Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Andrzej Pitułaj (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 360 094,89 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    CzęściZamówienie podzielono na trzy oddzielne zadania, ale wszystkie przyznano temu samemu wykonawcy (Geodeta Sp. z o.o.).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255370

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grunwaldzka 33

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

326181588

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.jaworzno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaworzno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jaworzno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej dla Wydziału Skarbu i Wydziału Obrotu Nieruchomościami Miasta Jaworzna w 2026 roku, w podziale na 3 zadania.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6647581a-e9d5-430b-a370-d58a531f975d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00140422

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039721/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej dla Wydziału Obrotu Nieruchomościami,Wydziału Skarbu oraz Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Jaworznie w 2026 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00035817

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.271.1.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych do bieżących zadań Referatu Nieruchomości Gminy w Wydziale Skarbu Urzędu Miejskiego w Jaworznie w 2026r., w szczególności do komunalizacji mienia, regulacji stanów prawnych pasów drogowych dróg publicznych, zwrotów nieruchomości, przekazania nieruchomości na rzecz innych podmiotów, ujawniania nieruchomości w księgach wieczystych.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: ustalenia/wznowienia granic nieruchomości, wstępne projekty podziału nieruchomości, podziały nieruchomości z/bez ustaleniem/a granic zewnętrznych, stabilizacje kamieni granicznych w punktach granicznych, rozdzielanie nieruchomości w działce ewidencyjnej (podziały kameralne), mapy do celów prawnych, wykazy synchronizacyjne, badania stanu prawnego nieruchomości w ujęciu historycznym (historie działek), aktualizacje użytków gruntowych, kontrolne pomiary sytuacyjne, inwentaryzacje zabudowy – w zakresie wynikającym z formularza cenowego, stanowiącego załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

4.5.5.)Wartość części

203244,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych do bieżących zadań Referatu Nieruchomości Skarbu Państwa w Wydziale Skarbu Urzędu Miejskiego w Jaworznie w 2026r.: w szczególności podziały działek, pomiar użytków gruntowych, rozdzielenie nieruchomości w działce ewidencyjnej;
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: ustalenia/wznowienia granic nieruchomości, wstępne projekty podziału nieruchomości, podziały nieruchomości z/bez ustaleniem/a granic zewnętrznych, stabilizacje kamieni granicznych w punktach granicznych, rozdzielanie nieruchomości w działce ewidencyjnej (podziały kameralne), mapy do celów prawnych, wykazy synchronizacyjne, aktualizacje użytków gruntowych – w zakresie wynikającym z formularza cenowego, stanowiącego załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

4.5.5.)Wartość części

28920,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3- Wykonywanie prac geodezyjnych do bieżących zadań Wydziału Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Jaworznie w 2026r. :
w szczególności podziały działek, wyznaczanie służebności gruntowych, drogowych, przesyłu, pomiary użytków gruntowych, badanie stanu prawnego nieruchomości.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: wstępne projekty podziału nieruchomości, podziały nieruchomości z/bez ustaleniem/a granic zewnętrznych, wznowienia/ ustalenia znaków granicznych, stabilizacje kamieni granicznych w punktach granicznych, historie stanu prawnego działek, wykazy synchronizacyjne, służebności gruntowe, drogowe i przesyłu, mapy uzupełniające, kontrolne pomiary sytuacyjne, inwentaryzacje zabudowy – w zakresie wynikającym z formularza cenowego, stanowiącego załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

4.5.5.)Wartość części

191895,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171034,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243948,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171034,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Stanisław Ciereszko

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Geostan Joanna Ciereszko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6282106958

7.3.3)Ulica

Wojska Polskiego 10

7.3.4)Miejscowość

Chrzanów

7.3.5)Kod pocztowy

32-500

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171034,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-11

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27271,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33496,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27271,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Stanisław Ciereszko

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Geostan Joanna Ciereszko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6282106958

7.3.3)Ulica

Wojska Polskiego 10

7.3.4)Miejscowość

Chrzanów

7.3.5)Kod pocztowy

32-500

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27271,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-14

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

161788,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

222298,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

161788,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Andrzej Pitułaj

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6320001234

7.3.3)Ulica

św. Wojciecha 2

7.3.4)Miejscowość

Jaworzno

7.3.5)Kod pocztowy

43-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

161788,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-11

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71222100-1Usługi kartograficzne w zakresie ob…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
398 374 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
104 118 zł2 740 976 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 636 858 zł
Źródło próbki
CPV 71222· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
104 118 zł
Mediana
398 374 zł
Górny kwartyl
2 740 976 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 360 095 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71222100-1 (Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Stanisław Ciereszko (Chrzanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.