Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa odczynników do diagnostyki hematoonkologicznej

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa odczynników do diagnostyki hematoonkologicznej”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 4 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 604 052 zł
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288610

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A

1.4.2.)Miejscowość

Białystok

1.4.3.)Kod pocztowy

15-276

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.7.)Numer telefonu

85 831 88 09

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@uskwb.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uskwb.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00139575

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-04

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00130405

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-06 12:00 Po zmianie: 2026-03-10 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-06 12:15 Po zmianie: 2026-03-10 12:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-04 Po zmianie: 2026-04-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
275 205 zł1 279 722 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 004 517 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
275 205 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 279 722 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.