Wynik częściowy: umowy w 4 z 8 części, 4 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
174 620 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szkolenia z zakresu architektury krajobrazu: A . Przeprowadzenie szkolenia „Florysta” B. Przeprowadzenie egzaminu po zakończeniu Szkolenia z zakresu projektowania oraz wykonywania ogrodów wertykalnych C. Przeprowadzenie egzaminu po zakończe
    Wartość umowy
    86 520 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Szkolenie „Innowacyjne metody pracy w oświacie”
    Wartość umowy
    3200 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Szkolenie „Doskonalenie zawodowe nauczycieli”
    Wartość umowy
    4800 zł
    3 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Szkolenie „ Pierwsza pomoc ASPE”
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 5Szkolenie “Pozyskiwanie i edycja danych przestrzennych”
    Wartość umowy
    80 100 zł
    2 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6Szkolenie “ArcGIS Drone2Map”
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Szkolenie “Ortofotomapy”
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Szkolenie BIM Menager (Kosztorysowanie)
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Doświadczenie30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa organizacji szkoleń w projekcie „CZAS NA ZAWODOWCÓW” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027”

Zamawiający Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa organizacji szkoleń w projekcie „CZAS NA ZAWODOWCÓW” realizowanego w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 174 620 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
174 620 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 lutego 2026

    Termin ofert: 13 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 marca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail