Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
969 685 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2025
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Zakres czasowy odbioru przesyłek40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Warszawie

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Krajowego Ośrodka…”, wybierając ofertę wykonawcy Poczta Polska S.A. Wartość umowy: 969 685 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 marca 2026
Wartość umowy
969 685 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Poczta Polska S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 969 685,20 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail