Budowa drogi gminnej nr 115743L w miejscowościach Zalesie Kańskie i Gołąb
Zamawiający Gmina Rejowiec Fabryczny (Rejowiec Fabryczny, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa drogi gminnej nr 115743L w miejscowościach Zalesie Kańskie i Gołąb”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Rejowiec Fabryczny |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 110198043 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Lubelska |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rejowiec Fabryczny |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 22-170 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL812 - Chełmsko-zamojski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@gminarejowiecfabr.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gminarejowiecfabr.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00134395 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00115038 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 1.Podano datę dzienną terminu wykonania umowy. Jest to zasadne z uwagi na zawartą umowę o dotację celową z budżetu państwa w latach 2025-2026 na dofinansowanie zadania pn. „Budowa drogi gminnej nr 115743L w miejscowościach Zalesie Kańskie i Gołąb” w ramach Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030 i wynikające z niej zapisy w sprawie realizacji zadania. 2. Zaktualizowano Specyfikację Wykonania i Odbioru Robót oraz kosztorysy ofertowe branży drogowej. 3. W pozycji identyfikator planu postępowań wpisano omyłkowo nr drogi 115734L. Edycja w planie postępowań nie jest możliwa ze względu na wszczęte postepowanie. Prawidłowy numer drogi, którym Zamawiający będzie się posługiwać to 115743L Po zmianie: 1.Podano datę dzienną terminu wykonania umowy. Jest to zasadne z uwagi na zawartą umowę o dotację celową z budżetu państwa w latach 2025-2026 na dofinansowanie zadania pn. „Budowa drogi gminnej nr 115743L w miejscowościach Zalesie Kańskie i Gołąb” w ramach Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030 i wynikające z niej zapisy w sprawie realizacji zadania. 2. Zaktualizowano Specyfikację Wykonania i Odbioru Robót oraz kosztorysy ofertowe branży drogowej. 3. W pozycji identyfikator planu postępowań wpisano omyłkowo nr drogi 115734L. Edycja w planie postępowań nie jest możliwa ze względu na wszczęte postepowanie. Prawidłowy numer drogi, którym Zamawiający będzie się posługiwać to 115743L. 4. Dnia 02.03.2026 r. wydłużono termin składania ofert w związku ze zmiana kosztorysów ofertowych w odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentacji projektowej. Ponadto dołączono tabele robót ziemnych do dokumentacji projektowej. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-06 10:00 Po zmianie: 2026-03-09 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-06 10:30 Po zmianie: 2026-03-09 10:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.