Wynik częściowy: umowy w 4 z 6 części, 2 unieważniono6 części
Łączna wartość wybranych ofert
688 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    150 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    189 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    199 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    P. Bartoszem Popiel· Lutomia Górna
    Cena wybranej oferty
    150 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

System usług wspierających dla odbiorców usług asystenckich i opiekuńczych” Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI w ramach Projektu nr FEDS.07.10-IP.02-0007/25 pn. „Świdnicki Bank Przyjaznych Serc”.

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy (Świdnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „System usług wspierających dla odbiorców usług asystenckich i opiekuńczych” Z PODZIAŁEM…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 688 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
688 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2025

    Termin ofert: 12 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    28 lutego 2026

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 4 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Katarzyna Królicka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Katarzyna Królicka Salon fryzjerski New Look (część 1); GABINET PODOLOGICZNY HAPPY FEET HALINA BOBER (części 3, 4); P. Bartoszem Popiel (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 688,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail