Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
325 550 zł
Umowa zawarta
26 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 325 550 zł – 359 000 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe jezdni asfaltowych na terenie Józefowa w 2026 r.

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe jezdni asfaltowych na terenie Józefowa w 2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy PHU CAREX Grzegorz Domagała. Wartość umowy: 325 550 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 27 lutego 2026
Wartość umowy
325 550 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lutego 2026

    Termin ofert: 25 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 lutego 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU CAREX Grzegorz Domagała (IŁŻA).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 325 550,25 zł (umowę zawarto 26 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 325 550,25 zł do 359 000,10 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Józefów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013268729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Józefów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-420

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@jozefow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty cząstkowe jezdni asfaltowych na terenie Józefowa w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7b8c1cc-9939-4d3e-ae71-f2396472fbca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00132503

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00046448/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Remonty cząstkowe jezdni asfaltowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00101565

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia:
1. remonty cząstkowe jezdni asfaltowych z wykorzystaniem masy z wytwórni wraz
z uszczelnieniem liniowych połączeń nawierzchni jezdni nowej i istniejącej taśmą bitumiczną dylatacyjną,
2. remonty cząstkowe jezdni asfaltowych z wykorzystaniem masy z recyklera wraz
z uszczelnieniem liniowych połączeń nawierzchni jezdni nowej i istniejącej lepikiem asfaltowym,
3. naprawę ubytków na podbudowie z tłucznia kwarcytowego,
4. naprawę podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni bitumicznych metodą
pasmową na gorąco wraz z oczyszczeniem podłoża, bez frezowania szczelin,
5. naprawę podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni bitumicznych metodą na
gorąco wraz z oczyszczeniem podłoża i frezowaniem szczelin.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

325550,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359000,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

325550,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU CAREX Grzegorz Domagała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571020039

7.3.4)Miejscowość

IŁŻA

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

325550,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
306 130 zł1 681 835 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 375 705 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
306 130 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 681 835 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Józefów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Józefów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 325 550 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU CAREX Grzegorz Domagała (IŁŻA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.