Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
261 139 zł
Umowa zawarta
19 kwietnia 2024
Okres realizacji
od 19 kwietnia 2024 do 31 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZIERŻAWA ZBIORNIKA NA CIEKŁY AZOT ORAZ DOSTAWA CIEKŁEGO AZOTU. DZIERŻAWA BUTLI I DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH DO ZASTOSOWAŃ MEDYCZNYCH - TLEN.

Zamawiający Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo (Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „DZIERŻAWA ZBIORNIKA NA CIEKŁY AZOT ORAZ DOSTAWA CIEKŁEGO AZOTU. DZIERŻAWA BUTLI I DOSTAWA…”, wybierając ofertę wykonawcy "EUROGAZ-BOMBI" H. CHOROSZUCHA Z. CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNA. Wartość umowy: 261 139 zł.

Wartość umowy
261 139 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "EUROGAZ-BOMBI" H. CHOROSZUCHA Z. CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNA (SŁUPY).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 261 138,60 zł (umowę zawarto 19 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 19 kwietnia 2024 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510286697

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Półwysep Czterech Wiatrów

1.5.2.)Miejscowość

Mrągowo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-700

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

woszk.mragowo@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

woszkmragowo.wp.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DZIERŻAWA ZBIORNIKA NA CIEKŁY AZOT ORAZ DOSTAWA CIEKŁEGO AZOTU. DZIERŻAWA BUTLI I DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH DO ZASTOSOWAŃ MEDYCZNYCH - TLEN.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-940f432a-5736-4bad-867f-347c60bc40f5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00131855

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00101299/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Część 1 "Dzierżawa zbiornika na ciekły azot oraz dostawa ciekłego azotu". Część 2 " Dzierżawa butli i dostawa gazów medycznych do zastosowań medycznych".

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W postępowaniu uprzednio prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty. Zgodnie z art. 305 pkt 2 Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki jeżeli w postępowaniu uprzednio prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dzierżawa zbiornika na ciekły azot, dostawy ciekłego azotu.
Dzierżawa butli i dostawy gazów medycznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"EUROGAZ-BOMBI" H. CHOROSZUCHA Z. CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392933982

7.3.4)Miejscowość

SŁUPY

7.3.5)Kod pocztowy

10-381

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261138,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-04-19 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111500-0Gazy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
567 596 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
351 835 zł1 345 131 zł
Rozstęp międzykwartylowy
993 296 zł
Źródło próbki
CPV 24111500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
351 835 zł
Mediana
567 596 zł
Górny kwartyl
1 345 131 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mrągowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 261 139 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111500-0 (Gazy medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "EUROGAZ-BOMBI" H. CHOROSZUCHA Z. CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNA (SŁUPY). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.