Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WYKONANIE STAŁEJ OBSŁUGI BHP I SZKOLEŃ OKRESOWYCH BHP NA RZECZ JW. I INSTYTUCJI WOJSKOWYCH ZAOPATRYWANYCH PRZEZ 2.WOG

Zamawiający 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYKONANIE STAŁEJ OBSŁUGI BHP I SZKOLEŃ OKRESOWYCH BHP NA RZECZ JW. I INSTYTUCJI…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 2 Wojskowy Oddział GospodarczyWrocław, Dolnośląskieopublikowano 27 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 580 867 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020625701

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Obornicka 100-102

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-984

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.2wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-266d3a0b-e2be-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00131594

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00249683

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WYKONANIE STAŁEJ OBSŁUGI BHP I SZKOLEŃ OKRESOWYCH BHP NA RZECZ JW. I INSTYTUCJI WOJSKOWYCH ZAOPATRYWANYCH PRZEZ 2.WOG

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia - w zakresie ZADANIA NR 3 - wykonanie stałej obsługi BHP na rzecz Wojskowego Dozoru Technicznego we Wrocławiu.

3.9.)Główny kod CPV

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe DELTA Tomasz Jastrzębski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7761610342

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

8856,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00292349/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5942,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Z powodu niewywiązania się z realizacji części umowy Zamawiający obciążył Wykonawcę karą umowną w kwocie 700,00 zł, o którą pomniejszono wypłatę wynagrodzenia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80550000-4Usługi szkolenia w dziedzinie bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
580 867 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
180 091 zł652 026 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 935 zł
Źródło próbki
CPV 80550000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
180 091 zł
Mediana
580 867 zł
Górny kwartyl
652 026 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80550000-4 (Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.