Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu 221/54, 221/50, 221/47 w Strzelcach Krajeńskich”

Zamawiający Gmina Strzelce Krajeńskie (Strzelce Krajeńskie, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Strzelce Krajeńskie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966763

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Wolności 48

1.4.2.)Miejscowość

Strzelce Krajeńskie

1.4.3.)Kod pocztowy

66-500

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@strzelce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.strzelce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00130869

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-26

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00110557

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi na działkach nr 221/54, 221/50 i 221/47 oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej na działce o nr 221/54 w Strzelcach Krajeńskich. W ramach powyższych robót zaplanowano wykonanie drogi wewnętrznej oraz zatok postojowych wykonanych z kostki brukowej betonowej oraz sieci kanalizacji deszczowej od istniejącego kolektora zlokalizowanego w ul. Północnej. 2. Zakres planowanych do wykonania robót będzie obejmował w szczególności: 1. Branża drogowa • Roboty przygotowawcze, • Roboty ziemne, • Roboty instalacji elektrycznej, • Wykonanie obramowania projektowanej konstrukcji krawężnikami, • Wykonanie podbudowy pomocniczej i zasadniczej, • Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej. 2. Branża sanitarna, • Roboty przygotowawcze, • Roboty ziemne, • Wykonanie rurociągów kanalizacji grawitacyjnej, • Wykonanie wpustów deszczowych ulicznych, • Wykonanie studni kanalizacji deszczowej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią: Dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny - wykonawczy) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, stanowiące załącznik do SWZ, Decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr ZN-G.5152.4.2026[SKr] z dnia 22.01.2026r.) Uwaga: ze względu na to, że podstawą rozliczenia robót z Wykonawcą jest wynagrodzenie ryczałtowe, przedmiary robót nie są podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wyceny a mają charakter jedynie pomocniczy, informacyjny. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające, w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności. Zamawiający żąda do oferty kosztorysu ofertowego zawierającego stałe parametry robocizny, kosztów pośrednich, zysku. Po zmianie: 1. Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi na działkach nr 221/54, 221/50 i 221/47 oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej na działce o nr 221/54 w Strzelcach Krajeńskich. W ramach powyższych robót zaplanowano wykonanie drogi wewnętrznej oraz zatok postojowych wykonanych z kostki brukowej betonowej oraz sieci kanalizacji deszczowej od istniejącego kolektora zlokalizowanego w ul. Północnej. 2. Zakres planowanych do wykonania robót będzie obejmował w szczególności: 1. Branża drogowa • Roboty przygotowawcze, • Roboty ziemne, • Wykonanie obramowania projektowanej konstrukcji krawężnikami, • Wykonanie podbudowy pomocniczej i zasadniczej, • Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej. 2. Branża sanitarna, • Roboty przygotowawcze, • Roboty ziemne, • Wykonanie rurociągów kanalizacji grawitacyjnej, • Wykonanie wpustów deszczowych ulicznych, • Wykonanie studni kanalizacji deszczowej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią: Dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny - wykonawczy) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, stanowiące załącznik do SWZ, Decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr ZN-G.5152.4.2026[SKr] z dnia 22.01.2026r.) Uwaga: ze względu na to, że podstawą rozliczenia robót z Wykonawcą jest wynagrodzenie ryczałtowe, przedmiary robót nie są podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wyceny a mają charakter jedynie pomocniczy, informacyjny. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające, w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności. Zamawiający żąda do oferty kosztorysu ofertowego zawierającego stałe parametry robocizny, kosztów pośrednich, zysku.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-06 10:00 Po zmianie: 2026-03-10 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-06 11:00 Po zmianie: 2026-03-10 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-04 Po zmianie: 2026-04-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
372 043 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
180 482 zł2 032 172 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 851 691 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
180 482 zł
Mediana
372 043 zł
Górny kwartyl
2 032 172 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.