Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
368 867 zł
Umowa zawarta
18 lutego 2026
Okres realizacji
do 15 maja 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Rewitalizacja Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie”( ETAP II) – zamówienie podobne.

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Mostów (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Rewitalizacja Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie”( ETAP II) – zamówienie podobne”, wybierając ofertę wykonawcy CELMAR Sp zo.o. Wartość umowy: 368 867 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i MostówJaworzno, Śląskieopublikowano 25 lutego 2026
Wartość umowy
368 867 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CELMAR Sp zo.o. (BYtom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 368 867,25 zł (umowę zawarto 18 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Administracyjna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240268900

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 9

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdim.jaworzno.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie infrastrukturą drogową

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,,Rewitalizacja Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie”( ETAP II) – zamówienie podobne.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0168758a-9fe4-4c8e-b8e0-4c3c23726b51

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00128301

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00072428/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rewitalizacja Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie ETAP II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie: w ogłoszonym zamówieniu udzielonym w oparciu o art. 275 pkt 2 ustawy Pzp na podstawie umowy nr MZDiM.SA.223.15.2025 z 7 lipca 2025r. z Wykonawcą firmą „CELMAR” sp z o.o., z siedzibą przy ul. Św. Cyryla i Metodego 50 w Bytomiu, Zamawiający przewidział udzielenie zamówienie podobnego obejmującego 40% zamówienia podstawowego polegającego na rewitalizacji wodnego placu zabaw w zakresie II etapu .

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MZDiM.SA.222.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje roboty budowlane polegające przebudowie niecki Wodnego Placu Zabaw na działce nr 2430 obr. 1026 w Jaworznie – zamówienie podobne (ETAP II).
2. W skład planowanego zamówienia wchodzą :
a) demontaż warstw istniejącej nawierzchni z tworzyw sztucznych
b) demontaż urządzeń i nakryw odwodnienia liniowego wraz z późniejszym ich montażem
c) frezowanie betonu i ręczne wykonanie warstwy szczepnej
d) przygotowanie podłoża ( hydropiaskowanie)
e) izolacja powierzchni poziomych – uszczelnienie masą dwukomponentową
f) ułożenie nawierzchni warstw z granulatu EPDM z podkładem SBR wykonanej na gotowej podbudowie betonowej
g) utylizacja powstałych odpadów wraz z przedstawieniem dokumentów potwierdzających ich utylizację
3. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z:
a) projektem budowlano – wykonawczym,
b) przedmiarem robót,
c) szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych,
d) warunkami zawartymi w zaproszeniu do negocjacji,
e) wzorem umowy stanowiącej Załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia.
4. Szczegółowy zakres robót zawarty jest w projekcie budowlano-wykonawczym, przedmiarze, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a także określony jest ustaleniami zawartymi w części opisowej zaproszenia do negocjacji. Materiały wynikające z technologii robót dostarczy Wykonawca. Zastosowane do realizacji przedmiotu zamówienia materiały i wyroby (wyłącznie gatunku I) muszą posiadać aktualne świadectwa i aprobaty techniczne dopuszczenia do stosowania w budownictwie drogowym. Podstawowe określenia dotyczące zespołu zabiegów technicznych oraz merytoryczny zakres robót wskazany w dokumentacji projektowej zostały określone zgodnie z obowiązującymi, odpowiednimi Polskimi Normami oraz z definicjami podanymi w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych i Ogólnych Specyfikacjach Technicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CELMAR Sp zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340029589

7.3.3)Ulica

ul. Cyryla i Metodego 50

7.3.4)Miejscowość

BYtom

7.3.5)Kod pocztowy

41-909

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

368867,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Mostów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 368 867 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CELMAR Sp zo.o. (BYtom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.