Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
641 562 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2026
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zarząd nieruchomościami w roku 2026

Zamawiający Gmina Łodygowice (Łodygowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „zarząd nieruchomościami w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Eco Team Service Sp. z o.o. Wartość umowy: 641 562 zł.

Zamawiający: Gmina ŁodygowiceŁodygowice, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 24 lutego 2026
Wartość umowy
641 562 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    16 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 lutego 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eco Team Service Sp. z o.o. (Łodygowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 641 562,00 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail