Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
555 750 zł
Umowa zawarta
27 stycznia 2026
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dzierżawa ramienia robotycznego

Zamawiający Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. (Milicz, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „dzierżawa ramienia robotycznego”, wybierając ofertę wykonawcy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Wartość umowy: 555 750 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
555 750 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    21 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 555 750,00 zł (umowę zawarto 27 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021370427

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grzybowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Milicz

1.5.3.)Kod pocztowy

56-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sz@mcm-milicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mcm-milicz.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dzierżawa ramienia robotycznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc81374d-d962-44a8-beb0-54dfacb86af5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00124676

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00055402

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający, w ramach umowy WSM/MCM/ZP16/141/2025 zawartej w wyniku przeprowadzenia przetargu nieograniczonego nabywa implanty ortopedyczne do endoprotezoplastyki stawu kolanowego firmy Johnson&Johnson Sp. z o.o. System robotyczny wykorzystywany będzie do precyzyjnego planowania i przeprowadzania zabiegu endoprotezoplastyki stawu kolanowego z użyciem implantów ortopedycznych nabywanych od Wykonawcy, poprzez lepsze ich dopasowanie, co znacząco wpłynie na precyzyjność wykonywanych zabiegów a w konsekwencji na jakość i skuteczność procesu leczniczego.
Oferowany system robotyczny może być wykorzystywany do przeprowadzania zabiegów z wykorzystywane wyłącznie implantami firmy Johnson&Johnson Sp. z o.o. Oferowany system robotyczny może być wykorzystywany do przeprowadzania zabiegów z wykorzystywane wyłącznie implantami firmy Johnson&Johnson Sp. z o.o.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający udziela zamówienia na dzierżawę ramienia robotycznego

4.5.3.)Główny kod CPV

33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

555750 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

555750 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

555750 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

113-00-20-467

7.3.3)Ulica

ul. Iłżecka 24

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-135

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

555750 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162000-3Urządzenia i przyrządy używane na s…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
525 220 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 059 zł945 848 zł
Rozstęp międzykwartylowy
704 789 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
241 059 zł
Mediana
525 220 zł
Górny kwartyl
945 848 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 555 750 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162000-3 (Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.