Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
237 390 zł
Umowa zawarta
2 lutego 2026
Okres realizacji
32 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 237 390 zł – 2 712 150 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Personelu Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprawowanie funkcji weryfikatora dok. projektowej oraz insp. nadzoru inwestorskiego podczas realizacji zad. pn. „Zaprojektowanie i budowa ronda na skrzyż. ul. Warszawskiej i Wysokiej w Tomaszowie Maz…

Zamawiający GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Sprawowanie funkcji weryfikatora dok. projektowej oraz insp. nadzoru inwestorskiego…”, wybierając ofertę wykonawcy Nadzory, Rzeczoznawstwo, Projekty – Zdzisław Barański. Wartość umowy: 237 390 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
237 390 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 grudnia 2025

    Termin ofert: 17 grudnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 lutego 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nadzory, Rzeczoznawstwo, Projekty – Zdzisław Barański (Radomsko).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 237 390,00 zł (umowę zawarto 2 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 237 390,00 zł do 2 712 150,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 32 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail