Dostawa wraz z montażem i przekazaniem do eksploatacji systemu parkingowego na terenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach (Szamotuły, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa wraz z montażem i przekazaniem do eksploatacji systemu parkingowego na terenie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
10 lutego 2026
Termin ofert: 18 marca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 lutego 2026
- Zmiana ogłoszenia
04 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 maja 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000553822 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Sukiennicza |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szamotuły |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL418 - Poznański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@szamotuly.med.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szamotuly.med.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00123632 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00105369 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-02-25 09:00 Po zmianie: 2026-03-06 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-02-25 09:10 Po zmianie: 2026-03-06 09:10 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →