Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
450 000 zł
Umowa zawarta
13 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zamówienie uzupełniające do umowy na utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych na terenie Powiatu Wołomińskiego w gminie Poświętne w roku 2026

Zamawiający Powiat Wołomiński (Wołomin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zamówienie uzupełniające do umowy na utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych na…”, wybierając ofertę wykonawcy AG-COMPLEX Sp. z o.o. Wartość umowy: 450 000 zł.

Zamawiający: Powiat WołomińskiWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 19 lutego 2026
Wartość umowy
450 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 lutego 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AG-COMPLEX Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 450 000,00 zł (umowę zawarto 13 lutego 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail