Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
302 794 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11- asortyment urologiczny
    Wartość umowy
    91 692 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 22- akcesoria do diatermii erbe
    Wartość umowy
    129 660 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 33- materiały eksploatacyjne do systemu ssącego vacusmart
    Wartość umowy
    31 061 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 44- paski do oznaczania poziomu glukozy we krwi op. 50 szt
    Wartość umowy
    37 260 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 55- aparaty do mierzenia ciśnienia i stetoskopy
    Wartość umowy
    1565 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 66- zestaw do usuwania szwów
    Wartość umowy
    11 556 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Termin dostawy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych do diatermii chirurgicznych i innych

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim (Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych do diatermii chirurgicznych i innych”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 302 794 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
302 794 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 stycznia 2026

    Termin ofert: 23 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    19 lutego 2026

    1 oferta6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Balton Sp. z o.o. (część 1); Erbe Polska Sp. z o.o. (część 2); Dräger Polska sp. z o. o. (część 3); Centrum Diabetologii Sp. z o.o. (część 4) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 302 794,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311473

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

K. Szymanowskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.)Kod pocztowy

27-400

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienie@zoz.ostrowiec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zoz.ostrowiec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zoz_ostrowiec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych do diatermii chirurgicznych i innych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d2143837-6a3f-4851-a7f1-7c282ddc92a8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00119618

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030656/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.40 zakup materiałów eksploatacyjnych do diatermii chirurgicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00038766

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Sprawa ZP/03/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1- asortyment urologiczny

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

89478,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2- akcesoria do diatermii erbe

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

129660,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3- materiały eksploatacyjne do systemu ssącego vacusmart

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

29756,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4- paski do oznaczania poziomu glukozy we krwi op. 50 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

43416,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5- aparaty do mierzenia ciśnienia i stetoskopy

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

1477,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

6- zestaw do usuwania szwów

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

11804,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91692,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91692,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91692,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Balton Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5360015638

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91692,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2027-02-05

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

129660,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129660,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

129660,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Erbe Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210085040

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

129660,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2027-02-05

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31060,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31060,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31060,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dräger Polska sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5540232610

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31060,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2027-02-05

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37260,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60426,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37260,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Diabetologii Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213643658

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37260,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2027-02-05

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1564,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1564,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1564,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1564,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2027-02-05

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11556,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12290,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11556,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
1. Citonet Kraków Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792108034

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11556,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2027-02-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
914 549 zł
Próbka: 170 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
374 939 zł2 613 358 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 238 420 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
374 939 zł
Mediana
914 549 zł
Górny kwartyl
2 613 358 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrowiec Świętokrzyski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 302 794 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Balton Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.