Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
342 588 zł
Umowa zawarta
12 lutego 2026
Okres realizacji
od 22 lutego 2026 do 21 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Usługa sprzedaży bezgotówkowej paliw płynnych i produktów ropopochodnych dla Zakładu Usług Komunalnych w Drawsku Pomorskim, poprzez tankowanie pojazdów Zamawiającego w stacji paliw Wykonawcy.”

Zamawiający Zakład Usług Komunalnych w Drawsku Pomorskim (Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sprzedaży bezgotówkowej paliw płynnych i produktów ropopochodnych dla Zakładu…”, wybierając ofertę wykonawcy Orlen S.A. Wartość umowy: 342 588 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
342 588 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 stycznia 2026

    Termin ofert: 6 lutego 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Orlen S.A. (Płock).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 342 588,00 zł (umowę zawarto 12 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 22 lutego 2026 r. do 21 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail