Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
145 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Poliklinice w Ciechanowie przeciętnie po 120 godzin w miesiącu - 1 technik elektroradiologii
    Dorota Czarnomorzec· Ciechanów
    Wartość umowy
    79 200 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Poliklinice w Ciechanowie przeciętnie po 100 godzin w miesiącu - 1 technik elektroradiologii
    Zofia Gąsiorowska· Grzybowo
    Wartość umowy
    66 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Poliklinice w Ciechanowie, ul. Mickiewicza 8

Zamawiający Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki…”, wybierając ofertę wykonawcy Dorota Czarnomorzec. Łączna wartość umów: 145 200 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
145 200 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 sierpnia 2025

    Termin ofert: 28 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Dorota Czarnomorzec (część 1); Zofia Gąsiorowska (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 145 200,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006472651

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wołoska 137

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-507

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@cskmswia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cskmswia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Poliklinice w Ciechanowie, ul. Mickiewicza 8

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44b91971-70a2-46fc-ab36-63dedc2c7a18

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00115129

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00386418

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PIM-SK-2375/48/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

145200 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Poliklinice w Ciechanowie przeciętnie po 120 godzin w miesiącu - 1 technik elektroradiologii.

4.5.3.)Główny kod CPV

85141000-9 - Usługi świadczone przez personel medyczny

4.5.5.)Wartość części

79200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Poliklinice w Ciechanowie przeciętnie po 100 godzin w miesiącu - 1 technik elektroradiologii.

4.5.3.)Główny kod CPV

85141000-9 - Usługi świadczone przez personel medyczny

4.5.5.)Wartość części

66000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

79200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

79200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dorota Czarnomorzec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0

7.3.3)Ulica

Fredry

7.3.4)Miejscowość

Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

79200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zofia Gąsiorowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0

7.3.3)Ulica

Grzybowo

7.3.4)Miejscowość

Grzybowo

7.3.5)Kod pocztowy

06-461

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85141000-9Usługi świadczone przez personel me…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 145 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85141000-9 (Usługi świadczone przez personel medyczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dorota Czarnomorzec (Ciechanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.