Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
390 010 zł
Umowa zawarta
29 stycznia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 390 010 zł – 391 941 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leku Dinutuximabum beta w ramach programu lekowego – leczenie pacjentów z nerwiakiem zarodkowym współczulnym.

Zamawiający Instytut Matki i Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leku Dinutuximabum beta w ramach programu lekowego – leczenie pacjentów z…”, wybierając ofertę wykonawcy URTICA sp.zo.o. Wartość umowy: 390 010 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Instytut Matki i DzieckaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 lutego 2026
Wartość umowy
390 010 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy URTICA sp.zo.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 390 009,95 zł (umowę zawarto 29 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 390 009,95 zł do 391 940,73 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail