Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
187 025 zł
Umowa zawarta
9 lutego 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy laboratoryjnych wyrobów szklanych

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy laboratoryjnych wyrobów szklanych”, wybierając ofertę wykonawcy Labo24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 187 025 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 lutego 2026
Wartość umowy
187 025 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 stycznia 2026

    Termin ofert: 15 stycznia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Labo24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Gliwice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 187 024,84 zł (umowę zawarto 9 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warszawski Uniwersytet Medyczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288917

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 61

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-091

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aez@wum.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wum.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/257211/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy laboratoryjnych wyrobów szklanych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92dada9f-a2b0-4591-ad24-4ee924e3b67a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00108364

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Z uwagi na charakter zamówienia (Sukcesywne dostawy laboratoryjnych wyrobów szklanych, w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być realizowany w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej między innymi z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00009596

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AEZ/S-264/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy laboratoryjnych wyrobów szklanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i ilości materiałów, został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym, które stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.

2. Zamawiający wyjaśnia, że opis przedmiotu zamówienia, określony w Załączniku 2, został sporządzony na podstawie analizy złożonych wniosków w okresie ostatnich 12 miesięcy na dostawy szkła laboratoryjnego, a służących m.in. do realizacji projektów wskazanych w Rozdziale II ust. 8.

3. Z uwagi na brak możliwości przewidzenia faktycznych potrzeb, związanych z postępem prac badawczych, Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zmiany ilości przedmiotu zamówienia wyszczególnionego co do rodzaju w Formularzu asortymentowo-cenowym w granicach wynagrodzenia umownego, o którym mowa w § 4 ust. 1 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ), a także możliwość niewykorzystania przedmiotu umowy w zakresie ilościowym i wartościowym, jednakże nie przekraczającym 50 % wartości wynagrodzenia.

4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisaną do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33790000-4 - Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

187024,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

187024,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

187024,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Labo24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6312247653

7.3.3)Ulica

Gen. J. Sowińskiego

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

187024,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Z uwagi na charakter zamówienia (sukcesywne dostawy laboratoryjnych wyrobów szklanych, w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być realizowany w ramach projektów
współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, m.in.:
- w ramach projektu „Opracowanie nowych systemów terapeutycznych precyzyjnego dostarczania i kontrolowanego uwalniania leków przeciwnowotworowych przeznaczonych do terapii raka trzustki”,
finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności:, na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0211/24-00 z dnia 10.03.2025 r.
- w ramach projektu „Wykorzystanie bioaktywnego metabolitu postbiotycznego procyjanidyn - PVL208 w terapii stanów zapalnych skóry o różnej etiologii”, finansowanego ze środków w ramach Krajowego
Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr
2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07IW.07-0135/24-00 z dnia 10.03.2025 r.
- w ramach projektu „Innowacyjne metody oceny ryzyka i zapobiegania wystąpieniu zespołu uwalniania cytokin (CRS) jako powikłania terapii komórkami CAR-T, finansowanego ze środków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, na podstawie umowy nr
2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0218/24-00 z dnia 10.03.2025 r.
- w ramach projektu: „Zastosowanie śliny w celu predykcji skuteczności leczenia biologicznego i pogorszenia stanu jamy ustnej u pacjentów pediatrycznych z nieswoistym zapaleniem jelit i stwardnieniem rozsianym” (akronim SalivaPred), nr projektu KPOD.07.07-IW.07-0192/24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33790000-4Laboratoryjne, higieniczne lub farm…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 187 025 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33790000-4 (Laboratoryjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Labo24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.