Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
486 480 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach bitumicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Szczegółowe Specyfikacje Techniczne oraz Przedmiar robót - załącznik do SWZ - plik o nazwie „OPZ” zawierający skompresowane dokum
    SOBCZAK ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o. o.· Psary Małe
    Wartość umowy
    265 680 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Szczegółowe Specyfikacje Techniczne oraz Przedmiar robót - załącznik do SWZ - plik o nazwie „OPZ” zawierający skompresowane dokumen
    Firma Handlowo- Usługowa ROLMEX Władysław Marcinkowski· Cienin Zaborny - Parcele 49
    Wartość umowy
    220 800 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas przystąpienia do robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych i bitumicznych

Zamawiający Gmina Słupca (Słupca, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych i bitumicznych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 486 480 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina SłupcaSłupca, Wielkopolskie (powiat Słupecki →)opublikowano 11 lutego 2026
Łączna wartość umów
486 480 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 stycznia 2026

    Termin ofert: 29 stycznia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    11 lutego 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SOBCZAK ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o. o. (część 1); Firma Handlowo- Usługowa ROLMEX Władysław Marcinkowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 486 480,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SŁUPCA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Henryka Sienkiewicza 16

1.5.2.)Miejscowość

Słupca

1.5.3.)Kod pocztowy

62-400

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminaslupca.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminaslupca.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e40aaec-0497-460a-bf39-0ff891ece4bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych i bitumicznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9e40aaec-0497-460a-bf39-0ff891ece4bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00106860

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004100/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych i tłuczniowych oraz bitumicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00028743

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271. 1.1.2026.KK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach bitumicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Szczegółowe Specyfikacje Techniczne oraz Przedmiar robót - załącznik do SWZ - plik o nazwie „OPZ” zawierający skompresowane dokumenty w formacie .pdf.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

349320 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Szczegółowe Specyfikacje Techniczne oraz Przedmiar robót - załącznik do SWZ - plik o nazwie „OPZ” zawierający
skompresowane dokumenty w formacie .pdf.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

399750 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

265680 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

330000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

265680 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOBCZAK ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

526503886

7.3.3)Ulica

ul. Długa 1A

7.3.4)Miejscowość

Psary Małe

7.3.5)Kod pocztowy

62-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

265680 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

248528 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo- Usługowa ROLMEX Władysław Marcinkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

310085090

7.3.4)Miejscowość

Cienin Zaborny - Parcele 49

7.3.5)Kod pocztowy

62-400

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

220800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słupca prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupca.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 486 480 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SOBCZAK ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o. o. (Psary Małe). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.