Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
6 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11.„Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Zakliczyn” na linii komunikacyjnej nr 1 Wróblowice-Paleśnica. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera O
    Cena wybranej oferty
    3 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21.„Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Zakliczyn” na linii komunikacyjnej nr 2 Zakliczyn- Olszowa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ
    Cena wybranej oferty
    3 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Zakliczyn”

Zamawiający Gmina Zakliczyn (Zakliczyn, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Transportowo - Usługowa ,,FTU” Magdalena Jakubas. Łączna wartość ofert: 6 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina ZakliczynZakliczyn, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 9 lutego 2026
Łączna wartość ofert
6 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 grudnia 2025

    Termin ofert: 23 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 lutego 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Firma Transportowo - Usługowa ,,FTU” Magdalena Jakubas za łącznie 6,48 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail