Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Opracowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Koronowo - 12 cz.

Zamawiający Gmina Koronowo (Koronowo, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Opracowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Koronowo -…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KoronowoKoronowo, Kujawsko-Pomorskie (powiat Bydgoski →)opublikowano 9 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Koronowo

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350665

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Zwycięstwa 1

1.4.2.)Miejscowość

Koronowo

1.4.3.)Kod pocztowy

86-010

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

523826459

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

beata.nitka@um.koronowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.koronowo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00102784

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00092006

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 12) Przed zmianą

Przedmiotem jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) Gminy Koronowo, zgodnie z uchwałą część 12: UCHWAŁA NR XVI/158/25 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 27 maja 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Nowym Jasińcu, gmina Koronowo - powierzchnia ok. 54,76 ha. Po zmianie: Przedmiotem jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) Gminy Koronowo, zgodnie z uchwałą część 12: UCHWAŁA NR XVI/158/25 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 27 maja 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Nowym Jasińcu, gmina Koronowo - powierzchnia ok. 25,62 ha.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-02-11 09:00 Po zmianie: 2026-02-13 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-02-11 10:00 Po zmianie: 2026-02-13 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-03-12 Po zmianie: 2026-03-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Koronowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koronowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.